DOPRAVA A PLATBA

DOPRAVA

Vaši objednávku vám doručíme prostřednictvím společnosti Zásilkovna anebo si ji můžete vyzvednout osobně na zvoleném odběrovém místě Zásilkovny.

Doručujeme po České a Slovenské republice a dalších zemích EU.


Česká republika a Slovensko:

Doručujeme na celé České republice a Slovensku prostřednictvím kurýra nejpozději do 5 pracovních dní od potvrzení objednávky (potvrzení o zpracování dostanete emailem). Zpracování a vyřízení objednávky bývá zpravidla do 24hod od jejího přijetí. Následně je expedovaná a doručená do 2-3 pracovných dní. V případě například svátku nebo jinak vytíženého období se dodací lhůta může prodloužit. O čase doručení budete informováni doručovatelskou službou. Doručení domů nebo libovolné místo pak za cenu 99-109 Kč (s DPH). Dle výběru přepravce. Při nákupu nad 900 od nás získáváte doručení zcela zdarma.

Země EU:

Doručujeme v rámci EU prostřednictvím partnertsých přepravních společností. Cena přepravy je kalkulovaná na základě hmotnosti zásilky a místa doručení.

Osobní odběr prostřednictvím Zásilkovny v Česku a na Slovensku

Produkty ONEST si můžete nechat doručit na vámi zvolené výdejní místo Zásilkovny. Zásilku expedujeme do 24 hod od objednávky. Na výdejní místo je produkt dodán nejpozději do 3 dnů od odeslání. V případě například svátku nebo jinak vytíženého období se dodací lhůta může prodloužit. O čase doručení budete informováni doručovatelskou službou. Cena za doručení na výdejní místo je 49 Kč (s DPH).

PLATBA

Platba kartou

Za uskutečněný nákup můžete pohodlně zaplatit dobírkou, kartou anebo převodem v měně CZK nebo EUR. Měnu si vyberete jednoduše si v pravém horním rohu stranky - na hlavní liště. Platbu je pak možné uskutečnit najetím myši na platební tlačítko své banky nebo zvolit platbu bartou. Online platby jsou sprostředkovávány společností ComGate Payments, a.s (https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana). 

Kontaktní údaje na společnost ComGate Payments pro případné reklamace nebo dotazy k platbám:

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

Faktura online

Fakturu za nákup vám pošleme elektronicky emailem. I tímto malým krokem společně s vámi minimalizujeme dopad na životní prostředí.